O NÁS

Hodnoty společnosti

Podnik jako rodina 

Zaměstnanci i vlastníci tráví v práci velkou část života. Zaměstnanci se často potkávají se svými kolegy častěji než se svými rodinami. Proto je pro nás důležité, aby podnik byl pro nás místem, na který se můžeme spolehnout, který nás živí i chrání a který nám poskytuje radost ze spolupráce s lidmi, kteří ho tvoří. 

Podnik jako chrám 

Myslíme si, že každé umění je výsledkem velikého úsilí, trpělivosti a soustavnosti. Snažíme se vnímat naší práci jako umění, které navazuje na generace předchůdců a na nějž navazují generace následovníků. 

Podnik jako fotbalový tým 

Vážíme si lidí, kteří soustavně a dobře pracují, kteří usilují o společný cíl, bez ohledu na to, zda jsou kmenoví nebo agenturní zaměstnanci, a zároveň bez ohledu na národnost, věk a pohlaví. 

Podnik jako strom 

Podnik je živý organismus, který je potřeba zalévat. Když se o něj pečuje dobře, tak vzrůstá a přináší plody. Proto považujeme za důležité, že se nejprve uspokojují potřeby podniku v podobě investic a pak teprve potřeby akcionářů.

Co umíme nabídnout

Vyrábíme strojírenské výrobky z plastů a neželezných kovů. Pro své zákazníky tak představujeme partnera, který umožní nakupovat výrobky pro různé technické aplikace z jednoho zdroje. Zjednodušením komunikace a snížením logistických nákladů tak svým zákazníkům umožňujeme efektivnější podnikání.
V České republice jsme lídry v technologii nízkotlakého lití, ale máme i více než sedmdesátiletou zkušenost s gravitačním odléváním, tlakovým litím a vstřikováním plastů. Trendem poslední doby jsou technologické úspory. Naši vývojoví inženýři Vám pomohou v materiálové i technologické migraci tak, aby byly Vaše úspory co nejvyšší. Díky ovládání čtyř různých technologií takřka pod jednou střechou Vám poradíme, kdy je která technologie ekonomičtější, což povede i k úsporám Vašich vývojových nákladů i času potřebného pro uvedení nových výrobků na trh.

Počtem zaměstnanců se řadíme k středně velkým společnostem. Rodinný charakter podniku oceníte v přístupu našich techniků i produkt manažerů, ale i ve flexibilitě nasazení výrobních kapacit.
Pružnost je u nás navíc umocněna tím, že všechny naše závody jsou umístěny na hlavních dálničních tazích Evropy. Máte tak možnost využít různé dodávkové modely J-I-T, Kanban nebo Konsignační sklady.
Jsme finančně stabilní společností, oceněnou titulem FIRMA ROKU 2007 a Národní cenou kvality 2008.
Certifikace IATF 16949 je samozřejmostí.
S našimi výrobky se můžete potkat v rychlovlacích Shinkansen, v nákladních vozech (Man, Scania, Tatra), osobních autech (VW, Škoda, Ford, BMW, Porsche), větrných elektrárnách, manipulační technice, stavebních strojích, telekomunikacích, ale i v domácnostech v podobě kreativních stavebnic pro děti SEVA ®, Monti Systém ®, Blok®, či Seko.
Hlavním výrobním programem jsou technické aplikace.


Vyrábíme a dodáváme:
  • Gravitačně a nízkotlace odlévané odlitky ze slitin hliníku, obrobky a montované skupiny z nich (závod Z-02 - Poříčany)
  • Vysokotlace odlévané odlitky ze slitin zinku, obrobky a montované skupiny z nich (závod Z-10 - Slaná u Semil)
  • Výlisky z plastů, technické díly i stavebnice - navštivte náš internetový obchod stavebnic VISTA (závod Z-03 - Sutice u Semil)
  • Vzájemnou kombinaci jednotlivých technologií - např. zástřiky Zn odlitků do plastů.

Zaměřujeme se na dodávky zakázkových řešení od návrhu procesu a designu výrobních nástrojů až po dodávky finálních výrobků. Naše zákaznické portfolio zahrnuje nejen některé z největších strojírenských koncernů Evropy, ale i malé a střední strojírenské podniky.

Napište nám
*       *
     
 
*
 
* Hvězdičkou označené položky jsou povinné